  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H53-W40
  • Zoro # G613586776
/ea
See details
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H53-W40
Width
40 in
Height
53 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 53 in