  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H61-W40
  • Zoro # G113567947
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H61-W40
Width
40 in
Height
61 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
40 in x 61 in