  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H66-W40
  • Zoro # G113741286
/ea
See details
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H66-W40
Width
40 in
Height
66 in
Frame Thickness
1.25 in