  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H72-W40
  • Zoro # G113619288
/ea
See details
Key Features
Width
40 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H72-W40
Width
40 in
Height
72 in
Mesh Size
40 in x 72 in
Frame Thickness
0.3125 in