  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H10-W41
  • Zoro # G813619311
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
41 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H10-W41
Width
41 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
41 in x 10 in