  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H23-W41
  • Zoro # G513606581
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H23-W41
Width
41 in
Height
23 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
41 in x 23 in