  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H25-W41
  • Zoro # G613595532
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H25-W41
Width
41 in
Height
25 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
41 in x 25 in