  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H36-W41
  • Zoro # G413741207
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H36-W41
Width
41 in
Height
36 in
Frame Thickness
1.25 in