  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H44-W41
  • Zoro # G113614894
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H44-W41
Width
41 in
Height
44 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
41 in x 44 in