  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H46-W41
  • Zoro # G913574640
/ea
Key Features
Width
41 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H46-W41
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
41 in
Height
46 in
Mesh Size
41 in x 46 in
Frame Thickness
0.3125 in