  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H46-W41
  • Zoro # G013738959
/ea
Key Features
Width
41 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
UltraVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H46-W41
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
41 in
Height
46 in
Frame Thickness
1.25 in