  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H51-W41
  • Zoro # G513510963
/ea
See details
Key Features
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H51-W41
Width
41 in
Height
51 in
Mesh Size
41 in x 51 in
Frame Thickness
0.3125 in