  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H58-W41
  • Zoro # G513580171
/ea
See details
Key Features
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H58-W41
Width
41 in
Height
58 in
Mesh Size
41 in x 58 in
Frame Thickness
0.3125 in