  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H61-W41
  • Zoro # G413606308
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H61-W41
Width
41 in
Height
61 in
Mesh Size
41 in x 61 in
Frame Thickness
0.3125 in