  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H76-W41
  • Zoro # G113580304
Width
41 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H76-W41
Width
41 in
Height
76 in
Mesh Size
41 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in