  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H10-W42
  • Zoro # G613510399
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H10-W42
Width
42 in
Height
10 in
Mesh Size
42 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in