  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H37-W42
  • Zoro # G813621352
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H37-W42
Width
42 in
Height
37 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 37 in