  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H40-W42
  • Zoro # G313574936
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H40-W42
Width
42 in
Height
40 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 40 in