  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H45-W42
  • Zoro # G313737751
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H45-W42
Width
42 in
Height
45 in
Frame Thickness
1.25 in