  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H48-W42
  • Zoro # G113582636
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H48-W42
Width
42 in
Height
48 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 48 in