  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H49-W42
  • Zoro # G513594376
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H49-W42
Width
42 in
Height
49 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 49 in