  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H58-W42
  • Zoro # G613580149
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H58-W42
Width
42 in
Height
58 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 58 in