  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H59-W42
  • Zoro # G413595145
/ea
Key Features
Width
42 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H59-W42
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
42 in
Height
59 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 59 in