  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H64-W42
  • Zoro # G013743441
/ea
See details
Key Features
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H64-W42
Width
42 in
Height
64 in
Frame Thickness
1.25 in