  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H71-W42
  • Zoro # G813618826
Width
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H71-W42
Width
42 in
Height
71 in
Mesh Size
42 in x 71 in
Frame Thickness
0.3125 in