  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H79-W42
  • Zoro # G713576493
Width
42 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H79-W42
Width
42 in
Height
79 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
42 in x 79 in