  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H10-W43
  • Zoro # G513592990
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H10-W43
Width
43 in
Height
10 in
Mesh Size
43 in x 10 in
Frame Thickness
0.3125 in