  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H12-W43
  • Zoro # G413569078
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H12-W43
Width
43 in
Height
12 in
Mesh Size
43 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in