  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H14-W43
  • Zoro # G413744598
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H14-W43
Width
43 in
Height
14 in
Frame Thickness
1.25 in