  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H26-W43
  • Zoro # G113622851
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H26-W43
Width
43 in
Height
26 in
Mesh Size
43 in x 26 in
Frame Thickness
0.3125 in