  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H36-W43
  • Zoro # G713580667
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H36-W43
Width
43 in
Height
36 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
43 in x 36 in