  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H42-W43
  • Zoro # G313612898
/ea
Key Features
Width
43 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
UltraVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H42-W43
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
43 in
Height
42 in
Mesh Size
43 in x 42 in
Frame Thickness
0.3125 in