  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H54-W43
  • Zoro # G513625681
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H54-W43
Width
43 in
Height
54 in
Mesh Size
43 in x 54 in
Frame Thickness
0.3125 in