  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H70-W43
  • Zoro # G913577955
/ea
See details
Key Features
Width
43 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL5
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H70-W43
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
43 in
Height
70 in
Mesh Size
43 in x 70 in
Frame Thickness
0.3125 in