  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H76-W43
  • Zoro # G613573547
Width
43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H76-W43
Width
43 in
Height
76 in
Mesh Size
43 in x 76 in
Frame Thickness
0.3125 in