  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H80-W43
  • Zoro # G613577927
Width
43 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H80-W43
Width
43 in
Height
80 in
Mesh Size
43 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in