  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H15-W44
  • Zoro # G913580634
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL5
Frame Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H15-W44
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
44 in
Height
15 in
Mesh Size
44 in x 15 in
Frame Thickness
0.3125 in