  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H16-W44
  • Zoro # G213611892
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H16-W44
Width
44 in
Height
16 in
Mesh Size
44 in x 16 in
Frame Thickness
0.3125 in