  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H18-W44
  • Zoro # G813613821
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H18-W44
Width
44 in
Height
18 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 18 in