  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H20-W44
  • Zoro # G413602904
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H20-W44
Width
44 in
Height
20 in
Mesh Size
44 in x 20 in
Frame Thickness
0.3125 in