  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H22-W44
  • Zoro # G213568288
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H22-W44
Width
44 in
Height
22 in
Mesh Size
44 in x 22 in
Frame Thickness
0.3125 in