  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H23-W44
  • Zoro # G913606143
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H23-W44
Width
44 in
Height
23 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 23 in