  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H24-W44
  • Zoro # G713737474
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H24-W44
Width
44 in
Height
24 in
Frame Thickness
1.25 in