  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H30-W44
  • Zoro # G413585672
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H30-W44
Width
44 in
Height
30 in
Mesh Size
44 in x 30 in
Frame Thickness
0.3125 in