  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H31-W44
  • Zoro # G613587490
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H31-W44
Width
44 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 31 in