  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H35-W44
  • Zoro # G713503697
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H35-W44
Width
44 in
Height
35 in
Mesh Size
44 in x 35 in
Frame Thickness
0.3125 in