  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H48-W44
  • Zoro # G913620484
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H48-W44
Width
44 in
Height
48 in
Mesh Size
44 in x 48 in
Frame Thickness
0.3125 in