  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H63-W44
  • Zoro # G613622504
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H63-W44
Width
44 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
44 in x 63 in