  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H65-W44
  • Zoro # G613598021
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H65-W44
Width
44 in
Height
65 in
Mesh Size
44 in x 65 in
Frame Thickness
0.3125 in