  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H68-W44
  • Zoro # G313576183
/ea
See details
Key Features
Width
44 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H68-W44
Width
44 in
Height
68 in
Mesh Size
44 in x 68 in
Frame Thickness
0.3125 in